BERABER CALISALIM

Şirketimizin yüz yılı aşkın bir süre önce kurulduğu ilkelere sadık kalıyoruz: müşterilerimize üstün hizmet sunmak, önce güvenliği sağlamak, çalışanlarımıza fırsatlar yaratmak, olağanüstü işler sunmak, yeniliği teşvik etmek, dürüstlükle hareket etmek ve toplulukları. Bu ilkeler bizi bir şirket olarak birleştiriyor ve işimizin her yönünü yönlendiriyor.

 

Dönüştürücü sonuçlar elde etmek için uzmanlığı hizmetler, pazarlar ve coğrafyalar arasında birleştiriyoruz. Dünya çapında, fırsatların kilidini açan proje ve programlar tasarlıyor, inşa ediyor, finanse ediyor, işletiyoruz ve yönetiyoruz.

Sıkı çalışma, dürüstlük ve iyi iş yapma kültürümüze gömülü olan tarihimiz, sadece geçmişimiz hakkında değil, aynı zamanda şimdiki zamanımızı da anlatıyor. bugün itibarımız.

insan saglıgı ve  guvenlık ilkeleriyle toplam kalıte standartlarımızı ust sevye donatıp cevreye uyumlu yasanabılır  mekanlar tasarlayıp  guvenlı yapılar ınsaa etmek

AVANTAJLAR VE ODULLER

Şirketimizin yüz yılı aşkın bir süre önce kurulduğu ilkelere sadık kalıyoruz: müşterilerimize üstün hizmet sunmak, önce güvenliği sağlamak, çalışanlarımıza fırsatlar yaratmak, olağanüstü işler sunmak, yeniliği teşvik etmek, dürüstlükle hareket etmek ve toplulukları.

İnşaat, bir bina veya altyapı inşa etme sürecidir. İnşaat, imalattan farklı olarak, imalatın tipik olarak, belirlenmiş bir alıcı olmadan benzer ürünlerin seri üretimini içermesi ile ilgilidir.

Open Positions

JOB POSITION LOCATION DEPARTMENT DATE
İNSAAT MUDUR YARDIMCISI İSTANBUL Civil Construction 10.03.2020
Industrial Planner İZMİR Engineering Manager 10.05.2019
Senior Engineer ANKARA Government Services 14.10.2019
Industrial Planner ANKARA Engineering Manage 10.01.20220
HEMEN TEKLİ ALIN
×

merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya info@acetmimarlık.com adresine bir e-posta gönderin.

× WHATSAPP DESTEK HATTI