MİMARİ PROJELENDIRME

acet mimarlık aılesi olarak yüz yıl önce kurulduğu ilkelere sadık kalıyoruz: müşterilerimize üstün hizmet sunmak, önceliklı prensıbımız güvenliklı yasam alanlarını projelendırırken  yasıl bına ve  sertifikalı yapılarla dogaya ve ekonomiye katkı saglamak..

Büyük ölçekli projelerden konut projelerine kadar farklı ölçeklerde tasarım ve uygulama hizmeti veren firmamızın yurt içinde ve yurt dışında tamamlanmış pek çok yapısı bulunmaktadır. Çağdaş mimarı akımları takip eden Acet Yapı Mimarlık, işverenin isteklerine göre tasarımlarını şekillendirmektedir. Tüm yapılarımız 1/1000 arazi planından başlayıp, 1/5 detay çizimlerine kadar projelendirilmektedir.

 

 

Maliyet analizi, proje yönetimi, tedarik, çalışma takvimi ve organizasyonu, kalite yönetimi gibi konularda firmamız öncelikle kendi şantiyelerimizde olmak üzere düzenli ve sistematik bir çalışma biçimini benimsemiştir.

İnşaat sektöründe ve özellikle inşaat projelerinde son dönemde, gerek dünyada gerekse Türkiye’de önemli ve gerekliliği kabul gören proje yönetim hizmetleri, uygulama projeleri tamamlanmamış olan yapıların sahada en doğru, hızlı ve ekonomik şekilde imalatlarının yapılabilmesi için gerekli olan yönetim işini kapsamakta olup bu kapsam eğitim ve deneyimle kazandığı bilgi ve becerileri  bir inşaat işinin tümünün veya bir parçasının gerçekleştirilmesinin yöntemi için kullanan kişilerce gerçekleştirilmelidir.

DOGA DOSTU YESIL PROJELERIMIZ

ACET MİMARLIK ailesini ve projelerimizi tanıtmak için en yakın ofisimize bekliyoruz

HEMEN TEKLİ ALIN
×

merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya info@acetmimarlık.com adresine bir e-posta gönderin.

× WHATSAPP DESTEK HATTI